Polityka Prywatności

1. Wstęp

Witamy na bajkidladziecka.pl! Szanujemy Twoją prywatność i zobowiązujemy się do ochrony Twoich danych osobowych. Niniejsza polityka prywatności informuje Cię o tym, jak zbieramy, używamy i chronimy Twoje dane osobowe podczas korzystania z naszej strony internetowej.

2. Jakie dane osobowe zbieramy

Na bajkidladziecka.pl zbieramy jedynie dane osobowe, które podajesz dobrowolnie podczas dodawania recenzji do bajek. Dane te mogą obejmować Twój pseudonim lub imię, które decydujesz się ujawnić.

3. Jak używamy zebranych danych

Twoje dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu publikacji Twojej recenzji na stronie. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych ani nie udostępniamy ich stronom trzecim.

Dodatkowym aspektem zbierania danych jest analiza odwiedzin poszczególnych stron i treści. Zbieraniem danych zajmuje się Google analytics.

4. Ochrona Twoich Danych

Zobowiązujemy się do ochrony bezpieczeństwa Twoich danych osobowych. Stosujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu zapobiegania nieuprawnionemu dostępowi do Twoich danych oraz ich przypadkowemu utracie, zniszczeniu czy uszkodzeniu.

5. Twoje Prawa

Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz również sprzeciwić się przetwarzaniu swoich danych oraz wnioskować o ich przenoszenie.

6. Zmiany w Polityce Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej polityce prywatności. Wszelkie zmiany zostaną opublikowane na tej stronie.

7. Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@bajkidladziecka.pl

Data ostatniej aktualizacji: 25.01.2024r